פרגולות או סוככים?

פרגולות או סוככים

איך בכלל אפשר לדעת מה עדיף? הרי גם סוכך מיועד בעיקרו להצללה ומחסה..אז איך תוכלו לדעת מה עדיף..? ובכן כמובן שהשיקול הוא שלכם בלבד ואין כאן תשובה אחת ברורה שעליה יסכימו כולם.

סוככים הם פיתרון גמיש יותר. הסיבה לכך היא שניתן לקפל אותם כאשר אין בהם שימוש. יחד עם זאת חשוב לזכור כי ממחסה ניתן להנות לכל אורך עונות השנה. בקיץ המחסה יגן עלינו מפני קרני השמש הישראלית הקופחת ובחורף המחסה יגן על היושבים תחתיו מפני גשם. על כן ניתן לומר באופן גורף למדי כי אפשר להפיק תועלת מאותו מחסה לכל אורכה של השנה. לכן קיפול המחסה יהיה אולי שיקול שחשיבותו מעטה לעומת הפונקציונאליות.

במקרה שהשימושיות היא הקריטרין המנחה אתכם אין ספק כי הפרגולה היא המנצחת הגדולה. פרגולות עץ הן מוטיב מרכזי ובולט במיוחד בעיצובו של הבית, מוסיפות עומק ותורמות רבות למראה יוקרתי ומיוחד היוצר אווירה ביתית – גם כשיושבים בחוץ.

אין תשובה נכונה. יש רק תשובה טובה יותר

בניית פרגולה הינה לא בגדר הוצאה אם כי בגדר השקעה שממנה תזכו להנות עוד שנים רבות. חברתנו מתמחה בתכנון ייחודי של פרגולות עץ, פרגולות דקורטיביות בהתאמה אישית ועוד. אם חיפשתם פרגולות עץ בירושלים – אנו יכולים לומר לכם שהגעתם אל המקום הנכון.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!


השאר את פרטיך וקבלת הצעת מחיר בחינם!

שם ושם משפחה(חובה)

פלאפון